Sosa :70
  • Born about 1716 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel
  • Deceased in May 1781 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel,aged about 65 years old
  • Buried 26 May 1781 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel

 Parents

 Spouses and children

 Siblings

(display)

 Events


 Notes

Individual Note


_INQUVAR1:

_INQUVAR1CAT: Ouders

_INQUBIRT:

_INQUDEAT:
Alias: Meiman

Stadsarchief Amsterdam, Archief van het Ambacht Nieuwer-Amstel, met het Archief van de Ambachten Rietwijk, Rietwijkeroord en Rietwijkeroorderpolder 1637-1811, nog te scannen:
Testamenten ten overstaan van Willem Dolleman, notaris bij het hof van Holland, van Gerrit Meyman, alsmede een akte van scheiding en deling en een boedelinventaris, minuten 1174 - 1781 1 omslag.
Linked to: Harmen Meijman (-1756), burial
Linked to: Johanna Bon, baptize

  Photos and archival records

{{ media.title }}

{{ mediasCtrl.getTitle(media, true) }}
{{ media.date_translated }}

 Family Tree Preview

   
Wessel Meijman  ? ?
||



|
Gerrit Wessels Meijman ca 1716-1781