Sosa :71
  • Born about 1720 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel
  • Deceased in January 1772 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel,aged about 52 years old
  • Buried 9 January 1772 - Rietwijkeroord (NH), gem. Nieuwer Amstel

 Parents

 Spouses and children

 Notes

Individual Note


_INQUVAR1:

_INQUVAR1CAT: Ouders

_INQUBIRT:

_INQUDEAT:
Alias: Gerritje
Alias: van Santen of van Cinten

Death

Begraven te Buitenveldert, graf 173.

 Sources

  • Spouse: Huwelijksregister (gecheckt)
  • Burial: Grafboek (gecheckt)

  Photos and archival records

{{ media.title }}

{{ mediasCtrl.getTitle(media, true) }}
{{ media.date_translated }}

 Family Tree Preview

   
Jan van Centen  ? ?
||



|
Jannetje Jans van Centen ca 1720-1772