Sosa :44
  • Born 16 May 1843 - Varnvatnet, Hattfjelldal, Nordland, Norway
  • Baptized 13 August 1843 - Vefsn Prestegjeld, Nordland, Norway
  • Deceased 12 August 1917 - Innigarden, Tustervatnet, Hattfjelldal, Nordland, Norway,aged 74 years old
  • Buried - Tustervatn
  • Gårdbruker

 Parents

 Spouses and children

 Siblings

 Half-siblings

On the side of Andrine Gregusdatter 1813-1881
(display)

 Events


 Notes

Individual Note

Alternate name:

Johan Christian Eriksen


Alternate name:

Johan Christian Eriksen (x-Latn)


Alternate name:

Johannes Christian Eriksen


Reference:

gunnarnelsonjarvis1 [cis.user.MMM7-9JNN]

jansjavik [cis.user.MMM9-7XGB]

TheresaCorry [cis.user.MMMM-64RL]

Jonathan Kadis (Koetitz) [cis.user.MMMM-H6JM]

FamilySearch [cis.wkca.MMMM-M93K]

FamilySearch [cis.wkca.MMMM-M93P]


?<p>Johannes og Ingeborg fikk 12 barn, hvorav nr 5 i rekken var dødfødt 20 febr</p><p>1872.</p><p>Bodde først ved Varnvatn, menflyttet så til Tustervatn (Innergarden)</p>

 Sources

  Photos and archival records

{{ media.title }}

{{ mediasCtrl.getTitle(media, true) }}
{{ media.date_translated }}

 Family Tree Preview

Johanes Reinfjeld 1770- Maren Ingebrigtsdatter ca 1774- Gregus Jonsøn 1783-1856 Johanna Klausdatter 1781-1856
||||






||
Erik Johannessen 1812-1854 Andrine Gregusdatter 1813-1881
||



|
Johannes Christian Eriksen 1843-1917