(Johannes van Scheers Alblas)


  • Born October 25, 1847 - Akte 567 (maandag) Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland
  • Deceased June 12, 1919 - Akte 406 (donderdag) Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland,aged 71 years old
  • Mandenmaker (29-11-1894)

 Spouses and children

 Notes

Individual Note

Alias: persoon komt óók onder deze naam in de originele handgeschreven akten voor

Birth

Geboren des voor middags ten vijf uren, in het Huis geteekend Letter D No.23 op den Voorstraat

Death

(adres van overlijden niet vermeld) des na middags ten zes ure

Family Note

Marriage with Johanna Pieternella Mallan

Leeftijd bij trouwen: hij 21, Mandenmaker zij 19, Zonder beroep

 Sources

  Photos and archival records

{{ media.title }}

{{ mediasCtrl.getTitle(media, true) }}
{{ media.date_translated }}

 Family Tree Preview